Jak dobrać słuchawki do klasopracowni

przykład mocowania słuchawek w klasopracowni

Słuchawki są bardzo ważnym elementem pracowni językowej. Pamiętać jednak należy że każde słuchawki czy to będą tanie słuchawki komputerowe czy też profesjonalne ulegają zużyciu i należy liczyć się z ich wymianą.

Słuchawki komputerowe są rozwiązaniem tańszym to ich plus minusem jest ich mniejsza trwałość. Profesjonalne słuchawki są trwałe ale drogie.

Wymiana słuchawek jest konieczna kiedy ulegną zniszczeniu ale również wtedy gdy wygladają nieświeżo. Z naszych obserwacji wynika że słuchawki intensywnie używane przez dwa lata, mimo że są sprawne wyglądają nieestetycznie i powinno się myśleć o ich wymianie.

Czy wybrać słuchawki tańsze komputerowe czy droższe profesionalne - każdy wybór ma swoje zalety i wady. Nasza firma preferuje słuchawki komputerowe, ich trwałość jest wystarczająca a wymiana na nowe nie jest wielkim wydatkiem. Jednak wybór pozostawiamy naszym klientom.

Dowolność zastosowanych słuchawek pozwala na elastyczny ich dobór zarówno pod względem technicznym jak i możliwościami finansowymi naszych klientów. Ponadto przy zmieniającej się dynamicznie ofercie rynku zawsze jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie słuchawki.

Rodzaje słuchawek i ich ceny

Słuchawki

BOOTES BOO365 stereofoniczne słuchawki z mikrofonem wyposażone w potencjometr głośności wbudowany w słuchawce. Zaletą słuchawek jest długie regulowane ramię mikrofonu.

Cena Brutto słuchawek wrazz modułem przyłącz.: 80zł

MBQuart D-K800

Trwałe słuchawki produkcji niemieckiej

Cena Brutto słuchawek : wkrótce w ofercie