Firma BOLD

Funkcjonujemy na rynku od 1997 roku, specjalizując się w produkcji:

  • tablic szkolnych;
  • pracowni językowych;
  • innych pomocy dydaktycznych.

Wyposażamy i doposażamy szkoły, uczelnie, instytucje oświatowe, państwowe i społeczne.

Naszymi klientami są także firmy prywatne.

Współpracujemy ściśle z firmą  Zubek Electronics przy produkcji pracowni językowej

Nasze atuty:

  • miła i rzetelna obsługa;
  • szeroka oferta towarowa;
  • szybka dostawa.


Firma Zubek Electronics działa od 1991 roku. Początki naszej działalności były związane z rynkiem telekomunikacji. wtedy naszym  produktem były liczniki rozmów telefonicznych MLRT-1. Obecnie działania firmy koncentrują się na tworzeniu oraz produkcji specjalistycznych urządzeń elektronicznych z naciskiem na urządzenia pomiarowe Telekomunikacyjna Szafka Badaniowa

Doświadczenie jakie zdobyliśmy przy tworzeniu  układów  pomiarowych pozwala nam na bardzo zaawansowane technicznie projekty.

Wszystkie nasze doświadczenia w zakresie technologi stosowanych w telekomunikacji zostały zastosowane w konstrukcji elektroniki do PRACOWNI JĘZYKOWEJ którą  od 2001r produkujemy dla naszego dystrybutora - firmy BOLD który jest pomysłodawcą i jedynym przedstawicielem handlowym.

Wykonujemy także projekty na zamówienie zgodnie z założeniami klientów od projektu przez prototyp do produktu finalnego.

Wykonujemy montaż kontraktowy produkcyjny na wydajnych maszynach do montażu smd.

W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą ofertę o programy pracujące na platformie Windows i Symbian. Program Audiometr umożliwia każdemu posiadaczowi komputera PC na ocenę sprawności swojego słuchu. Drugi program NetAlarm m.in. informuje właściciela telefonu o braku zasięgu sieci.

Zapraszamy do współpracy